21974
page-template-default,page,page-id-21974,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

HOTEL

HOTEL TELGÁRT – turistické ubytovanie

Hotel* sa nachádza na okraji dediny Telgárt. Lyžiarske stredisko Ski Telgárt sa nachádza iba 900 m od hotela. Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 6 lôžkových izbách. Izby sú po rekonštrukcii a všetky sú so sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, toaleta). V hoteli sa nachádza veľkokapacitná reštaurácia, konferenčná miestnosť či herňa (ping-pong, stolný futbal, stolné hry). K dispozícii je aj bazén so saunou. Hotel je určený ako pre jednotlivcov tak aj pre väčšie skupiny osôb, tábory, turistov, školy v prírode či lyžiarske zájazdy.

REZERVÁCIA

APARTMÁNY

Ubytovanie priamo v areáli lyžiarskeho strediska Ski Telgárt.

Dva apartmánové domy postavené vo vidieckom štýle sú umiestnené v atraktívnej lokalite na vyvýšenom mieste s výhľadom na Kráľovu hoľu, hrebeň Nízkych Tatier a unikátne telgártske viadukty.

K dispozícií je 27 apartmánov s kapacitou 8 resp. 3 osoby. Celková kapacita 130 lôžok.

ONLINE REZERVÁCIA

CHATY

Chaty Ski Telgárt sa nachádzajú priamo v dedine, 1 km od lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. V našom porfóliu sa momentálne nachádzajú 6 chát. Tri z nich sú na vedľa seba. V Chate Chmaroška sa nachádza aj privátne wellness, ktoré môžu využiť aj hostia z ostatných chát.

REZERVÁCIA