22646
page-template-default,page,page-id-22646,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Reštaurácie a kaviarne v Telgárte

Reštaurácia Koliba pod Kráľovou hoľou Telgárt sa nachádza v letnom a lyžiarskom stredisku Ski Telgárt.

Zariadená je v starom telgártskom folklórnom štýle. Ponúka tradičné horehronské jedlá, halušky, kvalitné lokálne pivo Predná Hora a krásne prostredie nízkotatranských vrchov.
Kapacita viac ako 100 osôb vnútri aj vonku a voľné pripojenie na WIFI a detský kútik.

Momentálne zatvorené.

Novootvorená kaviareň v historickom vagóne s výhľadom na ikonický Chmarošský viadukt. Nachádza sa pri odbočke do lyžiarskeho strediska Ski Telgárt, iba 200 m od Koliby pod Kráľovou hoľou.

Otvorené cez víkendy 10.00 – 16.30.

Už viac ako 10 rokov varíme v našej kuchyni chutné jedlá slovenskej kuchyne, výbornú taliansku pizzu a regionálne špeciality.

Regionálna kuchyňa je najväčším lákadlom aj pre každodenných hostí, ktorí si v dennom menu pochutia na jedlách z jelenieho a baranieho mäsa.

Po dobrom jedle si vychutnáte šálku dobrej kávy v kaviarenskej miestnosti s kapacitou 24 miest. Aj v tejto miestnosti sa podávajú jedlá a môžete v nej usporiadať oslavu.

Máte chuť na romantickú atmosféru v klasickom štýle? Žiadny problém. Máme slovenskú miestnosť zariadenú v dreve a krbom sálajúcim príjemné teplo. Kapacita 16 miest je dostatočná pre menšiu udalosť.

Reštaurácia je pre verejnosť otvorená v letnej a zimnej sezóne denne od 11.00 do 22.00 h. Mimo sezóny od utorka do nedele v rovnakom čase.

Reštuarácia v Hoteli Telgárt ponúka tradičné horehronské jedlá v podobe denného menu a stálej ponuky. Reštaurácia je vhodná na rôzne oslavy pre jej veľkú kapacity cca 100 osôb.

Kapacita reštaurácie je 30 miest. V teplejších mesiacoch prevádzkujeme letnú terasu s kapacitou 20 miest.
U nás nestrácame čas pripravovaním jedálneho lístka, radšej ho využívame na varenie a prácu so surovinami z našej záhrady.
Každý deň pripravujeme iné menu zložené z predjedla, polievky, troch hlavných jedál(z ktorých je jedno vždy vegetariánske) a dezertu.
V prípade potreby sa radi prispôsobíme Vašim alergiám.

Reštaurácia je súčasťou komplexu Apartmány Telgárt.

Reštaurácie v Šumiaci